5vnt LC/APC Vienos rūšies Vyrų-Moterų Plug-in fiksuotojo Optinio Pluošto Attenuator plastiko vyrų FTTH Pluošto Attenuator Adapteris ping

€10.62
Yra sandėlyje
Greitas pristatymas
Parduotuvė::
  • Modelio Numeris: Pluošto attenuator Adapteris
  • Jungties Tipas: LC/APC
  • Tipas: Vyrų ir Moterų
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Prekės Pavadinimas: zycxeg
  • Suderinamas: IBM
  • Dydis: LC
  • Lygis: 1dB. iki 30dB
  • Bangos ilgis: 1310/1550nm

prašome palikti Pranešimą priminimas mums slopinimas vertė(1dB. iki 30dB) 1. Funkcijos: 1.Nugaros atspindys ir Mažai PDL 2.Aukšto tikslumo slopinimas vertė 3.Tikslumo kontrolė slopinimas diapazonas 4.Platus slopinimas diapazonas 5.Tikslumo keramikos rėmelis 6.FC, SC, ST, LC hellip neprivaloma 7.Plastiko ar metalo korpuso medžiaga

 

Panašūs produktai

Didelio Tikslumo Optinių Cleaver AUA-X3 FTTH Optinio Pluošto Kabelis Pjovimo Peilis Pjovimo Įrankiai Trijų-in-one apkabos lizdas 24 Paviršiaus Ašmenys
€56.88
10vnt/maišas LC-LC Fiber Patch Cable 10G OM3 Multi mode Duplex Fiber Patch Cord Laidas 50/125um 3.0 mm 3m Optinio Pluošto Pleistras Laido
€21.91
Kabelio fibra optica SC-APC monomodo simplex 9-125 5 M Blanco
€7.51
1080P HD vaizdo HAINAUT CVI TVI Pluošto optinis keitiklis, 2-CH vaizdo optinio pluošto siųstuvas, single-mode vieno pluošto 10KM
€41.99
2000pcs Naujas Jungtis 60MM Optinio Pluošto Termiškai Susitraukiantis Vamzdelis, Karšto Lydalo Vamzdis raštas vamzdis bare
€17.53
5/10/14pcs daug Originalių dėvėtų drabužių F601 GPON Terminalo ONT Optinis 1GE Uosto pačią funkciją kaip ir F401 F643 F660 ONU versija 6.0
€47.19
NOVKER NK6000 1310/1550/1625nm 38/35/35dB Daugiafunkcį Optinio Pluošto 1625 PON OTDR Testeris Su VFL OPM Šviesos Šaltinis
€3 522.05